Box1L

W  Language Balance w Zielonej Górze i Berlinie proponuję Państwu kursy językowe, które uwzględniają indywidualne możliwości przyswajania wiedzy. Oferta szkoły językowej skierowana jest do osób na każdym poziomie zaawansowania, niezależnie od wieku. Zapraszam zarówno dorosłych, jak i dzieci. Tych, którzy rozpoczynają przygodę z nauką angielskiego lub niemieckiego oraz tych, którzy chcą szlifować już zdobyte umiejętności.

Każdy kurs przygotowywany jest pod specyficzne wymagania, oczekiwania i predyspozycje klienta, co gwarantuje zajęcia w 100% trafione pod względem poruszanych tematów. Również metoda nauczania dopasowana jest do konkretnych predyspozycji uczestników oraz wyznaczonych przez nich celów. Do wspólnej nauki języków obcych zapraszam wszystkich, którzy poszukują:

  • „skrojonych na miarę” zajęć indywidualnych,
  • komfortowych lekcji w parach lub kameralnych grupach,
  • atrakcyjnej oferty spotkań językowych dla firm,
  • skutecznego sposobu na przygotowanie się do zdania egzaminu (także certyfikacyjnego),
  • szkoły, która ciekawie prowadzi lekcje online.

A jeśli jedyny czas, jakim dysponują Państwo na naukę to wczesne poranki, chętnie zaaranżuję spotkanie właśnie o tej porze.

Przyjazne i skuteczne kursy językowe w Zielonej Górze i Berlinie

Przyswajanie języka, tak samo, jak każdej innej umiejętności może być łatwiejsze i bardziej efektywne. Jesteśmy różni i w odmienny sposób przyswajamy nowe informacje. Na kursach językowych w Language Balance będą Państwo poznawać język angielski i język niemiecki w przyjaznej atmosferze, a przede wszystkim w zgodzie ze sobą.

Pomagam określić i ułatwiam jego osiągnięcie. Uczestników moich zajęć przygotowuję do aplikowania na wymarzone stanowisko, starania się o awans, wyjazdu w podróż lub do pracy, egzaminów oraz do podjęcia innych życiowych wyzwań. Umiejętności lingwistyczne pozwalają poznawać nowych ludzi, miejsca, poszerzać horyzonty i zwiększać ilość dostępnych dla nas możliwości.

Jestem doświadczoną nauczycielką, której pasją są języki obce i obserwowanie rozwoju, który dzieje się, gdy praca przebiega w poszanowaniu indywidualnych predyspozycji kursantów. Zapraszam do kontaktu.