język niemiecki Zielona Góra

Kurs języka niemieckiego

Zapraszam na przyjazny i skuteczny kurs języka niemieckiego w Zielonej Górze i Berlinie. Proponuję lekcje na każdym poziomie zaawansowania, zarówno stacjonarnie, jak i online. Co mnie wyróżnia? Podejście do uczestników moich zajęć oraz program, które przekładają się na sukcesy w nauce. Projektuję indywidualne zajęcia językowe dla osób, które mimo wielu wcześniejszych kursów i korepetycji wciąż pozostają bez wymarzonych efektów. Organizuję lekcje:

  • indywidualne,
  • w parach,
  • niewielkich grupach,
  • dla firm,
  • dla osób zdających egzaminy (także na certyfikat Goethe Zertifikat),
  • konwersacje.

W zależności od potrzeb do wyboru jest tryb standardowy oraz intensywny. Spotkania mogą odbywać się także bardzo wcześnie rano, jeśli akurat to jedyna pora, w której uczestnik dysponuje czasem i energią. Korepetycje to propozycja dla wszystkich, którzy potrzebują pomocy w szkole lub na studiach. Na nich sprawiam, że to, co do tej pory niejasne, staje się zrozumiałe.

Przed rozpoczęciem nauki wspólnie ustalamy nadrzędne cele, a następnie do nich dostosowuję temat oraz przebieg każdego kolejnego spotkania. Przykładowo, jeśli zależy Państwu na tym, aby przyswoić słownictwo związane z konkretną branżą (np. hotelową czy budowlaną) i skupić się na rozwijaniu umiejętności mówienia w języku niemieckim, wtedy nasze spotkania nastawione są na realizację tych właśnie celów.

Oprócz potrzeb biorę pod uwagę także indywidualne predyspozycje dotyczące sposobu przyswajania wiedzy. Język niemiecki może być łatwy, jeśli tylko podejdzie się do jego opanowywania w umiejętny sposób.

Nauka języków obcych w Zielonej Górze i Berlinie

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w nauczaniu każdy proponowany przeze mnie kurs niemieckiego wykorzystuje wyłącznie skuteczne narzędzia i materiały. Na przestrzeni lat przetestowałam wiele źródeł, dzięki czemu potrafię sięgnąć po odpowiednie dla danego uczestnika medium. Jestem na bieżąco, obserwuję jak język oraz metody nauczania zmieniają się i uwzględniam to na lekcjach.

W Language Balance uczniowie ćwiczą niemiecki w obszarach, które najbardziej ich interesują. Nauka może kłaść nacisk na:

  • mówienie,
  • pisanie,
  • słuchanie,
  • czytanie.

A jeśli nie potrafią Państwo zidentyfikować swoich trudności i wskazać elementów, na których chcieliby Państwo się skupić – najpierw wspólnie je odnajdziemy, a następnie przepracujemy.

Kursy i korepetycje z języka niemieckiego

Cel osoby, która wyjeżdża do niemieckojęzycznego kraju na wakacje, będzie odmienny od potrzeb tej, która potrzebuje podnieść swoje kwalifikacje dla zawodowego awansu. Jako posiadaczka certyfikatu Goethe Zertifikat oraz absolwentka studiów językowych dokładam wszelkich starań, aby nauka była „skrojona na miarę” i skuteczna.